pondělí 29. února 2016

Ro(c)kový karneval podruhé!

Konečně jsme se dočkali! Tento rok jsme se opět na poslední chvíli rozhodli navštívit Rockový karneval, který je každoročně jednou z nejlepších akcí v naší vesnici. 
Karneval jsme navštívili už po třetí a byla to opravdu zábava. Tento rok jsme si zvolili šílené masky - Dvojsmyslné dopravní značky. Vypadalo to tak, že jsme si každý vybrali jednu značku dopředu a jednu dozadu. 
Ale výroba značek stála opravdu za to, pracovali jsme na tom s mužem alespoň dva týdny. Nejdřív jsme si rozepsali typy značek, pak jejich míry. Následně sehnali na stavebním bazaru pěnové desky, v reklamní agentuře dostali zadarmo fólie a pak už jen měřili, rýsovali a lepili. Poté jsme ke každé značce přišily popruhy a bylo hotovo!
Kluci měli na výběr dopředu možnosti jako Benzina, Parkoviště, Nebezpečné stoupání nebo třeba Jiná nebezpečí. Na zadek pak mohli mít Nebezpečí větru, Pozor tunel nebo třeba Zákaz vjezdu všech vozidel. My holky jsme pak měli na předku například Hlavní silnice, Pozor kozy přes silnici, Nerovnosti na silnici a na zadku pak Neparkujte vjezd, Zákaz zastavení a Zúžená silnice.
Ples byl povedený. Škoda jen těch odpadlíků, kteří si to na poslední chvilku rozmysleli. V tombole jsme vyhráli opět alkohol, který jsem si hrozně nepřála a k tomu ještě držák na mobil do auta. Ostatní vyhráli třeba montérky, dárkový koš nebo autolékárničku. 

Z dalších zážitků se pak musím usmívat nad tím, jak jsme se fotili vkleče na zemi, abychom byli vidět, jak se nás do auta vlezlo 8, abychom pak mohli zase vylézt a jet dvěma auty, jak jsme opět s kamarádkou skončili na zemi uprostřed parketu a ani za nic se nemohli zvednout a taky třeba že máme většinu fotek rozmazaných, protože se nám nějakým nedopatřením dostalo na foťák sádlo, které jsme dostali na kocovinu od mamči!:D No věřili byste tomu?


Jinak teda velké poděkování patří babičce, která nám poskytla nejen azyl na přespání, ale také nutný ranní vývar, skvělou svíčkovou se srnčím a také výborné svatební koláčky. A poděkování si zaslouží i nejmilejší rodiče, kteří nás nakrmili skvělou nádivkou s kachními játry, výtečnýma langošema a také kokosovými sušenkami.Příjemným překvapením byl také dnešní nález mého poznámkového deníčku, kam jsme si včera psali vzkazy a já na to úplně zapomněla. (alkoholové okýnko za to rozhodně nemohlo!) 
Jinak tedy už se plánují masky na příští rok a mám takový pocit, že i když každý rok neústupně opakuji, že už na další takový ples nejdu a že mě to tam vlastně vůbec nebaví, tak tam jistojistě zase budeme!
Kdo jde s námi?

Máte rádi plesy? Jaký žánr plesů vám baví? Co říkáte na naše masky?

Dopravní značka


4 komentáře:

 1. Plesy mám ráda většinou chodíme na hasičský, sportovní, školní a maškarní, ale za masky nechodíme. Jinak masky jste měly pěkné, super nápad.
  Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Téda vy těch plesů ale stihnete navštívit. To my opravdu jen na tento maškarní:) Jojo mě se taky masky líbily, i když to bylo fakt složité vyrobit, hlavně, protože můj muž to chtěl mít vše přesné a jako opravdové:)

   Vymazat
 2. Tento ples mám u nás nejradši, bohužel poslední dva roky jsme se dostavit nemohli, tak snad příště - třeba se tam potkáme :)

  OdpovědětVymazat