pátek 16. října 2015

Dvacetišestiletá "stařenka", která vylezla z okna a zmizela

To by mě zajímalo mí Milí, kdo mě nominoval do soutěže Blogerka roku?:)
A řeknu vám teda, že mě to moc potěšilo a jsem za každého z vás nesmírně vděčná a ráda. Dlouhou dobu jsem váhala, jestli blog psát a nepokračovat jen v popisování stohů papírů a vedení si deníků a sešitů na všechno a na všechny. A pak se rozhodla otevřít okno a vylézt ven...

Moc se mi tu s vámi líbí a oblíbila jsem si sdílení běžných i těch vzácných chvil. I proto vám chystám takovou malou osobní soutěž a doufám, že se spolu ještě hodně pobavíme, zasmějeme a užijeme si celý ten svět kolem!
Takže, jestli se vám můj blog opravdu líbí a nazvali byste mě Cosmo objevem, tak mi můžete dát hlas - ZDE. Cosmo objev mi moc lichotí - to je vlastně něco vesmírného ne? Neuchopitelného, šíleného a zcela zcestného? Tak to přesně sedí!

A teď k tomu nadpisu o dvacetišestileté "stařence", co zmizela:) Ano, chystám se číst Stoletého staříka...a proto mě tento nadpis napadl. Představte si, jaká příhoda se mi stala. Někdo mě nominoval, nějaký zběsilý skřítek a tajný tip mám - že by Raťky Gaťky?:D A já se v nominovaných neukázala. Vím to tak, že jste mi vy čtenářky psaly, že jste mě nominovaly a já nikde. Já jsem prostě zmizela. Tak jsem to reklamovala, a víte co? Zmizela jsem ještě víc....a je skoro zázrak, že jsem se konečně objevila a můžu tu zůstat mezi vámi!

Můžu, můžu?:)
Ještě jednou děkuji
za vše
za hodně
za vás!

Usmívající se od ucha k uchu

Žádné komentáře:

Okomentovat