neděle 12. dubna 2015

Temný zvěrokruh - šílený horoskop!

Dostala jsem od babičky skvělou knížku Temný zvěrokruh. Babička totiž ví, že všechny knížky o horoskopech, kouzlech a esoterice u mě najdou své místečko:)
Většina horoskopů se zaměřuje na pozitivní vlastnosti, ovšem tento horoskop je pravým opakem. 

Beran
Berani jsou arogantní a nejlépe by chtěli všechno a hned. Jsou neomalení a řeknou cokoliv naplno. Jsou lakomí a nejraději by měli veškeré věci i lidi jen pro sebe. Milují extrémní sport a náruživý sex. Ve všem musí dostat přednost a snaží se prorazit zeď hlavou.Býk
Býci jsou manipulátoři první kategorie. Ovládají druhé a jediná pravda je ta jejich. Nejenže jsou majetničtí, ale také přehnaně žárliví. Milují požitky a také si žádný z nich neodepřou. Nesnáší nudu a potřebují být obdivování a vždycky chtějí být nejlepší.

Blíženci
Blíženci jsou lehkomyslní a s ničím si nelámou hlavu. Jsou sobečtí a rádi mluví. Někdy až příliš. Umí dokonale lhát a dokážou být neuvěřitelně chladní. Jsou to dvě bytosti v jedné a jedna horší než druhá. Milují hry a pomluvy. Jejich život i život s nimi je jeden velký boj o moc a o místo na výsluní.


Rak
Raci jsou mrzutí a neuvěřitelně rychle střídají nálady. Jsou velmi často skleslí, až přehnaně melancholičtí. Neustále řeší dávné křivdy a zrady, které si mysli, že se stávají jen jim. Jsou to uplakánci, kteří nejsou schopni nic dělat a nijak se bavit. Nejraději povídají o tom, co vše se jim stalo neprávem.
Lev
Lvi jsou nejvíce namyšlené znamení ze všech. Chtějí se ukazovat, zářit a být vždy středem pozornosti. Rádi se chlubí s tím, co získali nebo čeho dosáhli. Někdy se dokonce vysmívají ostatním a ukazují, že oni jsou ti „králové". Svou sílu dávají znát velmi okázalým způsobem. Nutí ostatní, aby je obdivovali.


Panna
Panny jsou perfekcionisté. Všechno musí mít svůj řád a dávat smysl. Ve všech věcech mají zavedený systém a pedantsky na něj dohlíží. Jsou také velmi náladové znamení. Většinou jsou Panny podrážděné kvůli počasí, kvůli práci, kvůli volnu, vlastně kvůli všemu. Jsou také velmi kritické.


Váhy
Váhy jsou znamením, které je nejvíce vychytralé a také povrchní. Nedokážou se pro nic rozhodnout a nejraději by měly všechno. A hlavně to nejhezčí na oko. Snaží se být roztomilé, ale jsou spíše infantilní a k smíchu. Rády ostatní dráždí a provokují a následně se vymluví, že ony přece za nic nemůžou.


Štír
Lidé narození ve znamení Štíra jsou bezohlední a samolibý. Jediné co řeší je vlastní prospěch a úspěch. Mimo jiné jsou i panovační a nikdy nikomu nedávají druhou šanci. Rozhněvat si Štíra je to nejhorší, co Vás může potkat. Štír je nejhorší a navíc nejproradnější nepřítel s velkou zálibou v ponižování.


Střelec
Střelci jsou neuvěřitelně nemotorní. Všechno kolem zničí a rozbijí. Jsou velmi netaktní a lehkomyslní. Snad nikdy nedokážou přijít včas a slušně oblečení. Většinou také neoplývají přílišnou inteligencí, ale oni si myslí, že jsou velmi chytří. Ostatní se baví na jejich neštěstí a jejich trapnými příhodami.

Kozoroh
Kozoroh je chladné a nepřístupné znamení, které si rádo podmaňuje okolí. Umí velmi dobře zacházet s ostatními a vždycky je dostane tam, kam chce. Jejich ctižádost nezná meze a oni rádi překračují veškerá pravidla. Jsou to skrblíci a lakomci, kteří nikomu nevěří.


Vodnář
Lidé, narození v tomto znamení jsou samotáři a mají perverzní touhy. Jen tak nikoho si k sobě nepustí a někdy jsou studení jako psí čumák. Jsou odměření a vždycky jsou to oni, kdo určuje pravidla. Myslí si, že svou odlišností jsou zajímaví, ale ve skutečnosti jsou spíše divní.Ryby
Poslední znamení zvěrokruhu je také proradné a díky svým kluzkým a vyhýbavým odpovědím dokáží zmanipulovat kdekoho. Ryby jsou nespolehlivé a zmatené. Dokážou vytvořit ohromný nepořádek a chaos. Nejraději vinu svalují na druhé.Našli jste se zde?  A poznali se?

Která vlastnost na vás sedí? Já jsem blíženec a pravdou je, že jsme dva - tedy dvě:) A taky ráda mluvím. A zbytek? Néé vůbec taková nejsem:)

Temná

P.S. Berte vše s rezervou a úsměvem, i když na každém šprochu, pravdy...trochu?

15 komentářů:

 1. Na mě to tedy nějak extra nesedí, našla bych se spíš v jiných špatných vlastnostech, ale znám lidi, kteří se mi při čtení hned vybavili. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na mě taky sedí jen část:) Ale každopádně je to zajímavé na zamyšlenou:) M.

   Vymazat
 2. Tak ja som kozorožec, ale všetky tie vlastnosti tam sa mi zdajú skôr pozitívne. :D :D Teda až na tú lakomosť... ale dá sa povedať, že na mňa to celé sadlo. :)
  Rowena | Feeling Hoppy

  OdpovědětVymazat
 3. Jsem beran s ascendentem ve lvu a vše sedí, jsem pěkná svině, když chci :-D Ale mám i kupu pozitiv ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Beran a lev? To je pěkná divočina:) M.

   Vymazat
 4. Já jsem střelec a jediné, co na mě sedí je, že se mi druzí smějí za mé trapné příhody :D
  Včas chodím pořád, někdy i hodně dopředu :)
  Měj se hezky, K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Střelec by si měl prý dobře rozumět se mnou:) M.

   Vymazat
 5. Ony ty špatné vlastnosti se přiznávají hůř než ty dobré:) Já jsem Váha a poznávám se hlavně v poslední větě + že jsem dost nerozhodná, co se maličkostí týče.
  http://augustine.blog.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je pravda, že ty špatné vlastnosti si někdy ani nepřipouštíme:) M.

   Vymazat
 6. (Ryby) Že jsem chaotik, dokážu se kluzce vyhýbat nepříjemnostem a občas si s někým trochu zamanipuluju? Na tom asi něco bude (jop, hlavně ta chaotičnost). Navíc... ostatní si přeci musí myslet, že jsem svatý a dokonalý (ascendent v Panně), tak proč to nezařídit tak, aby za všechno mohli ostatní? (Dobrá, asi trochu přeháním, ale... ono to jde tak nějak samo :D )

  OdpovědětVymazat