pondělí 6. dubna 2015

Sváteční pondělí a legrační výprask

....a jak jsem včera, řekla, tak jsem taky dnes udělala...

Opravdu jsem si vycpala pyžamové kalhoty polštářem a čekala na ráno. A ještě jsem si to přetáhla páskem, aby mi polštář pořádně držel:)
A představte si...můj muž ráno vstal, vzal mrskačku a začal mě vyplácet a říkat básničku...."Koleda, koleda Štěpáne, co to neseš ve džbáně"...pak se opravil..."Tykal kadlec i kadlička, aby dali dvě vajíčka, jedno bílé, dvě červené, vždyť vám slípka snese jiné"...hahaha to jsem se nasmála.
Hlavně to vůbec nebolelo! Děkuji polštářku! Věřili byste tomu, že muž si ani nevšiml, že mám pod kalhotami polštář? Pak jsem mu to řekla a ukázala a on se začal smát. A já se ptám: "To mám tak velký zadek, že si to nepoznal?" A on mi říká: "Néé, néé, mě to přišlo takové trošku jiné, ale jsem si říkal, že v noci se ti nějak ten zadek změnil!" No, co byste mu na to řekli?!

Poté jsem kluky obdarovala, oni provedli kontrolu dárků a ochutnávku sladkostí a vydali se na pomlázku.

A já? Pyžamo, deka natažená až po krk a pohádky! Společnost mi dělal psík Kiwi a užívali jsme si pohodu.

Sem tam jsme si něčeho zobli a jen relaxovali. Po poledni se k nám přidali i kluci a společně jsme slavili. Chlebíčky, ovoce, sladkosti, beránci...a hlavně nic nedělání.


Nakonec jsem si dnešní den vcelku užila. Sluníčko svítilo, sazeničky začaly pořádně růst a doma zavládla pohoda a klid. Doufám, že to tak zůstane a vydrží nejmíň nafurt!
A zítřek opět pracovní. Tak vykročte tou správnou nohou a nezapomeňte se usmívat!

S úsměvem nejenže jde všechno líp, ale hlavně vám vydrží váš vnitřní mír. 

Mírumilovná

4 komentáře:

  1. Ty chlebíčky vypadají krásně..a beránci jsou úžasní!

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuji, ale to už jsou opravdu zbytečky, které jsem stihla vyfotit:) Co se týče beránků, tak já dělala čokoládového a druhého skorotchýně:) M.

      Vymazat